Jak vznikly deníky

Obrázky na blog

 

Nejprve bych uvedla pár slov o sobě. Jsem bývalou gymnastkou, která se v současné době věnuje trénování této sportovní aktivity. Gymnastika byla od dětství mým životem a osudem, a trénování, kterému se nyní věnuji, mě naprosto naplňuje. 

Nemožnost pohybu inspirovala mou mysl

Myšlenka na vytvoření sportovních deníků se v mé mysli zrodila v době koronaviru, kdy bylo v jednu dobu zakázané provozovat kolektivní sporty, aby se zabránilo šíření nákazy. Jako trenérka, která se náhle ocitla bez práce a především bez své oblíbené činnosti, jsem hledala způsob, jak jednak vyplnit volný čas, ale také hlavně, jak zůstat i nadále v kontaktu se svými mladými svěřenkyněmi, které jsem najednou nemohla trénovat a osobně se s nimi vídat. Chtěla jsem jim nějakým způsobem vyplnit čas a připravit pro ně něco, co by jim jejich oblíbený sport připomínalo. 

Hlavní cíle deníků

A tak vznikly deníky. Hlavním cílem těchto deníků bylo vytvořit pro mé gymnastky smysluplnou odměnu, také potřebnou motivaci a v neposlední řadě i krásnou vzpomínku. Deníky se staly skvělou odměnou na závodech, kdy jsem pro své mladé sportovkyně potřebovala něco, čím bych je za jejich výkon odměnila a nechtěla jsem jim kupovat otřepané upomínkové předměty, jako jsou plyšáci, tužky, sladkosti a podobné věci, které se běžně dávají. Můj cíl byl jasný: vytvořit pro ně něco, co bude takříkaje více gymnastické, co jim bude jejich oblíbený sport připomínat a bude zároveň dostatečně originální.

V originalitě byl můj klíč

Podstatné je také zmínit, že v tehdejší době na trhu nic obdobného nebylo. Musela jsem si tedy tyto deníky sama vytvořit a navrhnout. Poté taktéž zrealizovat jejich vytisknutí. A protože se vždy vyplatí objednat si a zaplatit za větší množství výtisků, udělala jsem to tak i já a pořídila jsem si větší množství jejich výtisků, nějakých pár desítek navíc. Když jsem pak nevyužité deníky nabídla k prodeji, zájem o ně výrazně předčil mé očekávání a během necelého měsíce se prodaly do posledního výtisku naprosto všechny. 

A tak mě to pohltilo

Když se po mých denících, určených pro gymnastky, doslova zaprášilo, pustila jsem se do tvorby dalších deníků a rozhodla jsem se, že se nebudu omezovat pouze na sport, který je mou vášní, ale že vytvořím deníky i pro jiné sporty a pro jejich nadšené mladé sportovce. Následoval proto deník pro krasobruslařky a postupně pak i pro další sportovní odvětví. 

Tvořím společně s vámi

Tyto deníky jsou sice mou autorskou prací, ale vždy se inspiruji touhami a přáním svých klientů, které jsou pro mě na prvním místě. Pokud tvořím deník přímo pro vás, vždy pečlivě poslouchám, co všechno byste si v něm přáli najít. Největší odměnou, která mě hřeje u srdce a činí tak mou práci smysluplnou, je to, když mi spokojení zákazníci napíší, že se společně vytvořený deník jejich dětem líbil a že z něj byly nadšené. 

A to je ten důvod, proč bych v této své práci, tedy ve tvorbě sportovních deníků, chtěla i nadále pokračovat a vnášet tak více radosti a barev do dalších sportovních odvětví. Jsem vám neskonale vděčná za všechny vaše podněty, nápady a inspirace, které mi předkládáte, neboť čím déle se tvorbě těchto deníků věnuji, tím více jsou propracovanější a dokonalejší. 

Inspirujte mě

Jelikož se při vytváření mých deníků pro vás, tedy pro mé zákazníky, vždy inspiruji vašimi náměty a tím, co si v nich přejete mít, proto pokud máte nějaký nápad, či přání, co byste si v nich rádi nechali vytisknout, například v rámci vašeho oddílu, tak neváhejte a ozvěte se mi. Velice ráda pro vás zkusim danou věc poptat a zařídit, abyste ji v deníku našli k vaší naprosté spokojenosti. 

Šíře mého portfolia

Své současné portfolio budu určitě postupně rozšiřovat a to nejen o další deníky samotné. Chci se zaměřit i na sportovní omalovánky, samolepky a v neposlední řadě pak i na školní sešity. Připravujete pro své svěřence závody a váháte, co jim dát za odměnu? Kontaktujte mě, poptejte balíček dle vašeho aktuálního finančního rozpočtu, sdělte mi své návrhy, připomínky a já se pro vás pokusím vymyslet něco, co by vašim dětem rozzářilo světlo radosti v jejich očích