Náhradní stránky do deníku

Nabízíme vám náhradní stránky do sportovního deníku pro vaši mladou sportovkyni. V této sadě náhradních listů naleznete dohromady 20 stran, které si můžete nakombinovat dle vašich aktuálních potřeb. Tyto strany pro vás natiskneme na 10 listů. 

Potřebujete doplnit již popsané strany stávajícího deníku vaší nadané sportovkyně čerstvými listy? Žádný problém! Stačí, když nám pouze do poznámky napíšete, které listy jsou ty, jenž aktuálně potřebujete a my vám je zašleme poštou až domů.

Dostupnost Skladem
70 Kč
Náhradní stránky do deníku

Dříve, či později se může stát, že vaší talentované mladé sportovkyni prostě dojdou listy v jejím oblíbeném sportovním deníku. I na tyto situace jsme ale připraveni! V tomto případě rozhodně není potřeba shánět nový deník. Stačí, když si zakoupíte nové vnitřní listy, které si vaše mladá sportovkyně do svého deníku jednoduše vloží. 

Obsah balíčku

Tento balíček obsahuje celkem 10 listů, na nichž je natištěných dohromady 20 stran obsahu, který aktuálně potřebujete pro deník vaší slečny. Jelikož potřeby každé jednotlivé sportovkyně jsou nepochybně různé, máte možnost si tyto stránky namixovat z různých kategorií, například: 5 x stránka se závody, 5 x stránka pro tréninkové záznamy, 5 x stránka pro poznámky bez linek a 5 x stránka se vzkazy od kamarádů. Počet potřebných stran napište, prosím, do pole určeného pro poznámky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: