Omalovánky pro gymnastky

Tyto omalovánky jsou vhodné pro všechny mladé gymnastky, které svůj oblíbený sport mají natolik rády, že se u něj chtějí zdržet ve svých myšlenkách ještě alespoň o nepatrnou chviličku déle.

Tyto omalovánky budou pro vaši nadanou gymnastku jedinečným a skvělým dárkem nejen k jejím narozeninám, či svátku, ale také k Vánocům a jiným příležitostem. Můžete jí je přibalit například na soustředění, na které vaše gymnastka pojede a uvidíte, že po jejím návratu budou omalovánky kompletně vymalované.

Dostupnost Skladem
380 Kč

Naše omalovánky z kategorie pro gymnastiku budou jedinečným dárkem pro všechny malé sportovkyně, které tímto sportem žijí. Budou pro ně skvělým způsobem, jak vyplnit své volné okamžiky, například během víkendového soustředění, případně při čekání v zákulisí na právě probíhajících soutěžích. 

Naše omalovánky jsou sice určeny pro děvčata ve věku od 5 do 10 let, ale pokud vaše talentovaná sportovkyně kreslí ráda i v pozdějším věku, neváhejte s jejich pořízením, budou i pro ni dozajista dokonalým dárkem.

Formát našich omalovánek je A5 (pro lepší představu jsou velké jako klasický malý školní sešit).

Co omalovánky obsahují?

Součástí našich omalovánek jsou:

  • Odolná vazba vyrobená z lamina, která je dostatečně pevná, díky čemuž nedojde k pokrčení v nich vložených listů a také ji lze lehce otřít, pokud by došlo k jejímu znečištění.
  • Papír, na který jsme natiskli naše obrázky, má gramáž 120 g a jde tedy o kvalitnější variantu papíru, než je ten obyčejný kancelářský. Díky tomu se vám nestane, že při vybarvování obrázků pomocí fixy dojde k jejímu prosáknutí na druhou stranu, a to ani v případě, že na ni bude vaše mladá sportovkyně tlačit.
  • Každý z obrázků, určených k vymalování, je natištěn pouze na jedné straně každého listu a jeho druhá strana zůstává prázdná. 
  • Naše omalovánky mají celkem 42 originálních obrázků s tématikou spojenou s gymnastikou a světem kolem ní. Obtížnost a složitost jednotlivých obrázků má různé stupně a jsou proto vhodné jak pro mladší holčičky, tak i pro ty větší, již zručnější slečny.
  • Dále zde vaše dcera, či svěřenkyně, nalezne 8 listů se vzory gymnastických dresů, které ji nepochybně okouzlí, neboť mají lesklé obrysy. 
  • Vazba těchto omalovánek je vytvořena z kroužků, které kromě svých krásných pastelových barev zaujmou také tím, že mají tvar srdce. 
  • Jednotlivé listy je možné z této vazby vyjmout a poté je bez obtíží vrátit nazpět. Díky tomu můžete některý z obrázků půjčit své kamarádce nebo jej jen vyndat, abyste k němu měli lepší přístup - konečně to pravé pro leváky, kteří mohou mít problém s vazbou vlevo.

Neváhejte a pořiďte své mladé gymnastce tento opravdu jedinečný a originální dárek! Máme v praxi odzkoušeno, že mladým slečnám se tyto věci líbí a jsou nadšené z obrázků zářivých dresů.

I u těchto omalovánek máme v plánu vydat další edice, například na téma Gymnastky o prázdninách nebo Vánoce. Tyto plánované edice budou obsahovat i nejrůznější druhy úkolů, jako například hledání rozdílů, či oblíbená bludiště, aj. I zde platí, že vám pošleme jen vámi objednané listy, které si vaše gymnastky do svého sešitu mohou sami vložit a v případě potřeby je zase vyndat ven.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: