Omalovánky pro krasobruslařky

Tyto omalovánky jsou vhodné pro všechny mladé krasobruslařky, jež se chtějí zdržet ve svých myšlenkách u svého oblíbeného sportu ještě alespoň o nepatrnou chviličku déle.

Budou proto pro vaši nadanou krasobruslařku opravdu skvělým dárkem, a to nejen k jejím narozeninám, či svátku, ale také k Vánocům a podobně. Přibalte jí je například na soustředění, na které se vaše sportovkyně bude chystat a uvidíte, že po jejím návratu budou omalovánky kompletně vymalované.

Dostupnost Skladem
380 Kč
Omalovánky pro krasobruslařky

Naše omalovánky z kategorie pro krasobruslení budou jedinečným dárkem pro všechny malé sportovkyně, které pro tento sport žijí. Budou pro ně skvělým způsobem, jak vyplnit své volné okamžiky, například při víkendovém soustředění, případně během čekání v zákulisí na probíhajících soutěžích

Naše omalovánky jsou sice určeny pro děvčata ve věku od 5 do 10 let, ale pokud vaše talentovaná sportovkyně kreslí ráda i v pozdějším věku, neváhejte s jejich koupí, budou i pro ni dozajista skvělým dárkem.

Formát sešitu s našimi omalovánkami je A5 (pro lepší představu jsou tedy velké jako klasický malý školní sešit).

Co omalovánky obsahují?

Součástí našich omalovánek jsou:

  • Odolné a pevné desky vyrobené z lamina, jež jsou dostatečně pevné, díky čemuž nedojde k pokrčení v nich vložených listů a také je zle i lehce otřít, pokud by došlo k jejich znečištění.
  • Papír, použitý pro natištění jednotlivých obrázků, má gramáž 120 g a jedná se tedy o tu kvalitnější variantu papíru, než obyčejný kancelářský. Díky tomu se vám nestane, že při vybarvování obrázků pomocí fixy dojde k jejímu prosáknutí na druhou stranu, a to ani když na ni bude vaše mladá sportovkyně tlačit.
  • Každý jednotlivý obrázek určený k vymalování je natištěn pouze na jedné straně daného vloženého listu a jeho druhá strana zůstává prázdná. 
  • Naše omalovánky obsahují celkem 42 originálních obrázků s tématikou spojenou s krasobruslením a světem kolem něj. Jednotlivé obrázky mají různé stupně obtížnosti a složitosti, pro mladší holčičky i pro velké, již zručnější slečny.
  • Dále zde vaše dcera, či svěřenkyně, nalezne 8 listů se vzory krasobruslařských šatů, které ji dozajista okouzlí, neboť mají lesklé obrysy. 
  • Vazba těchto omalovánek je pak tvořena z kroužků, které kromě svých krásných pastelových barev zaujmou také tím, že mají tvar srdce
  • Jednotlivé listy můžete z této vazby vyjmout a posléze bez obtíží vrátit nazpět. 

Neváhejte a pořiďte své krasobruslařce tento jedinečný a originální dárek! Máme v praxi vyzkoušeno, že mladé slečny tyto věci baví a jsou nadšené z obrázků zářivých šatů.

Tvoříme dál

I u těchto omalovánek plánujeme vydat další edice, například na téma Krasobruslařky o prázdninách nebo Vánoce. naše následující edice budou obsahovat také nejrůznější úkoly, jako například hledání rozdílů, oblíbená bludiště, aj. I zde platí, že vám zašleme pouze vámi objednané listy, které si budou vaše krasobruslařky do svého sešitu moci vložit sami a v případě potřeby je zase vyndat ven.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: