Omalovánky pro mažoretky

Tyto omalovánky jsou vhodné především pro děvčata, která se chtějí zdržet ve svých myšlenkách u svého oblíbeného mažoretkového sportu ještě alespoň o malinkou chviličku déle.

Budou proto krásným dárkem nejen k narozeninám, či svátku, ale i k Vánocům. Můžete je například přibalit na soustředění, na které se vaše dcera bude chystat a uvidíte, že po jejím návratu budou omalovánky kompletně vybarveny.

Dostupnost Skladem
380 Kč

Naše omalovánky z kategorie pro mažoretky budou skvělým dárkem pro všechny malé sportovkyně, které tímto sportem žijí. Stanou se pro ně skvělým prostředkem pro vyplnění volných okamžiků, například na víkendovém soustředění nebo při čekání v zákulisí během soutěží. 

Tyto omalovánky jsou primárně určeny pro děti ve věku od 5 do 10 let, ale pokud vaše talentovaná sportovkyně kreslí ráda i v pozdějším věku, neváhejte s jejich koupí, budou pro ni skvělým dárkem.

Pokud jde o velikost tohoto sešitu, je to A5 (pro lepší představu jsou tedy velké jako klasický malý školní sešit).

Co omalovánky obsahují?

Součástí těchto omalovánek jsou:

  • Odolné desky vyrobené z lamina, které nejen že jsou dostatečně pevné, aby nedošlo pokrčení v nich vložených listů, ale jsou navíc i lehce otíratelné, pokud by došlo k jejich znečištění.
  • Papír, použitý pro natištění jednotlivých obrázků, má gramáž 120 g a jedná se tedy o tu pevnější variantu papíru, než je ten obyčejný kancelářský. Díky tomu se při vybarvování fixou nestane, že by tato prosákla na druhou stranu, i když na ni bude vaše dítě ještě tlačit.
  • Jednotlivé obrázky určené k vymalování jsou pouze na jedné straně každého z vložených papírů, druhá strana zůstává prázdná. 
  • Naše omalovánky obsahují celkem 42 originálních obrázků s tématikou spojenou s mažoretkami a s tímto sportovním odvětvím. Jednotlivé obrázky mají různé stupně obtížnosti a složitosti, pro mladší holčičky i pro velké, již zručnější slečny.
  • Dále zde vaše dcera, či svěřenkyně, nalezne 8 listů se vzory kostýmů, které ji dozajista okouzlí, neboť mají lesklé obrysy. 
  • Vazba těchto omalovánek je pak tvořena z kroužků, které jsou kromě krásných pastelových barev  zajímavé také tím, že mají tvar srdce
  • Jednotlivé listy jde z této vazby vyjmout a posléze bez obtíží vložit nazpět. 

Neváhejte a pořiďte své mažoretce tento jedinečný a originální dárek!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: