Omalovánky pro milovníky koní

Naše omalovánky jsou určené pro všechny mladé jezdkyně, které jezdectví zbožňují do té míry, že by se u něj chtěli zdržet ve svých myšlenkách ještě alespoň o nepatrnou chvilku déle.

Tyto omalovánky budou pro vaši nadanou jezdkyni na koních opravdu dokonalým dárkem například k jejím narozeninám, svátku, nebo třeba k Vánocům. Přibalte jí je například na soustředění, na které vaše jezdkyně pojede a uvidíte, že po jejím návratu budou omalovánky kompletně vymalované.

Dostupnost Skladem
380 Kč
Omalovánky pro milovníky koní

Naše omalovánky z kategorie jezdectví se stanou jedinečným dárkem pro všechny malé sportovkyně, které tímto sportem žijí. Budou to pro ně skvělý způsob, jak vyplnit své volné okamžiky, například během víkendovém soustředění, případně při čekání v zákulisí na právě probíhajících soutěžích. 

Jezdecké omalovánky jsou sice určeny pro děvčata ve věku od 5 do 10 let, ale pokud vaše talentovaná sportovkyně kreslí ráda i v pozdějším věku, neváhejte s jejich pořízením, budou i pro ni dozajista dokonalým dárkem.

Formát sešitu s omalovánkami je A5 (pro lepší představu jsou velké jako klasický malý školní sešit).

Co omalovánky obsahují?

Součástí našich omalovánek jsou:

  • Odolná a pevná vazba vyrobená z lamina, jež je dostatečně pevná a proto nedojde k pokrčení v nich vložených listů. Tuto vazbu lze také i lehce otřít, pokud by došlo k jejímu znečištění.
  • Papír, na kterém jsou natištěny naše obrázky, má gramáž 120 g a jde tedy o kvalitnější variantu papíru, než je ten obyčejný kancelářský. Díky tomu se vaší mladé sportovkyni nestane, že při vybarvování obrázků pomocí fixy dojde k jejímu prosáknutí na druhou stranu, a to ani v případě, že na ni bude vaše mladá jezdkyně tlačit.
  • Každý z obrázků, určených k vymalování, je natištěn pouze na jedné straně každého jednotlivého listu, přičemž jeho druhá strana zůstává prázdná. 
  • Naše omalovánky mají celkem 42 originálních obrázků s tématikou spojenou s jezdectvím a se vším, co k tomuto sportovnímu odvětví patří. Obtížnost a složitost jednotlivých obrázků má různé stupně a jsou proto vhodné jak pro mladší holčičky, tak i pro ty větší, již zručnější slečny.
  • Vazba těchto omalovánek je vytvořena z kroužků, které kromě svých krásných pastelových barev zaujmou svým srdcovitým tvarem. 
  • Jednotlivé listy je možné z této vazby vyjmout a poté je bez problémů vrátit nazpět. Díky tomu můžete některý z obrázků půjčit své kamarádce nebo jej jen vyndat, abyste k němu měli lepší přístup - konečně to pravé pro leváky, kteří mohou mít problém s vazbou vlevo.

Neváhejte a pořiďte své mladé jezdkyni tento opravdu jedinečný a originální dárek! Máme v praxi odzkoušeno, že mladým slečnám se tyto věci líbí a jsou nadšené z krásných a zářivých obrázků.

I u těchto omalovánek máme v plánu vydat další edice, například na téma Jezdectví o prázdninách nebo Vánoce. Tyto plánované edice budou obsahovat i nejrůznější druhy úkolů, jako například hledání rozdílů, či oblíbená bludiště, aj. I zde platí, že vám pošleme jen vámi objednané listy, které si vaše gymnastky do svého sešitu mohou sami vložit a v případě potřeby je zase vyndat ven.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: