Omalovánky pro moderní gymnastky

Tyto omalovánky jsou vhodné především pro děvčata, která se chtějí zdržet ve svých myšlenkách u své oblíbené moderní gymnastiky ještě alespoň o malinkou chviličku déle.

Budou proto pro vaši gymnastku skvělým dárkem nejen k narozeninám, či svátku, ale například i k Vánocům. Můžete jí je přibalit na soustředění, na které se vaše dcera bude chystat a uvidíte, že po jejím návratu budou omalovánky kompletně vymalované.

Dostupnost Skladem
380 Kč
Omalovánky pro moderní gymnastky

Naše omalovánky z kategorie pro moderní gymnastiku se stanou skvělým dárkem pro všechny malé sportovkyně, které tento sport opravdu milují. Budou pro ně dokonalým způsobem, jak vyplnit volné okamžiky, například během víkendového soustředění, případně při čekání v zákulisí během probíhajících soutěží. 

Naše omalovánky jsou primárně určeny pro děvčata ve věku od 5 do 10 let, ale pokud vaše talentovaná sportovkyně kreslí ráda i v pozdějším věku, neváhejte s jejich koupí, budou i pro ni dozajista skvělým dárkem.

Formát tohoto sešitu s našimi omalovánkami je A5 (pro lepší představu jsou tedy velké jako klasický malý školní sešit).

Co omalovánky obsahují?

Součástí těchto omalovánek jsou:

  • Odolné a pevné desky z lamina, které jsou dostatečně pevné, aby nedošlo k pokrčení v nich vložených listů a navíc jsou i lehce otíratelné, pokud by došlo k jejich znečištění.
  • Papír, který jsme použili pro natištění jednotlivých obrázků, má gramáž 120 g a jedná se tedy o tu pevnější variantu papíru, než je ten obyčejný kancelářský. Díky tomu se při vybarvování obrázků pomocí fixy nestane, že by prosákla na druhou stranu, a to ani když na ni bude vaše mladá sportovkyně tlačit.
  • Jednotlivé obrázky určené k vymalování jsou natištěny pouze na jedné straně každého z vložených listů a jejich druhá strana zůstává prázdná. 
  • Každé omalovánky obsahují dohromady 42 originálních obrázků s tématikou spojenou s moderní gymnastikou a s tímto sportovním odvětvím. Jednotlivé obrázky mají různé stupně obtížnosti a složitosti, pro mladší holčičky i pro velké, již zručnější slečny.
  • Dále zde vaše dcera, či svěřenkyně, nalezne 8 listů se vzory kostýmů, které ji dozajista okouzlí, neboť mají lesklé obrysy. 
  • Vazba těchto omalovánek je pak tvořena z kroužků, které kromě svých krásných pastelových barev zaujmou také svým srdcovitým tvarem
  • Jednotlivé listy jde z této vazby vyjmout a posléze bez obtíží vložit nazpět. 

Neváhejte a pořiďte své mladé gymnastce tento jedinečný a originální dárek! Máme v praxi vyzkoušeno, že mladé slečny tyto věci baví a jsou nadšené z obrázků zářivých dresů.

Tvoříme dál

I u těchto omalovánek plánujeme vydat další edice, například na téma Gymnastky o prázdninách, či Vánoce. Tyto další edice budou obsahovat i nejrůznější úkoly, jako hledání rozdílů, oblíbená bludiště, apod. I zde platí, že vám zašleme pouze vámi objednané listy, které si budou vaše slečny do deníku moci vložit sami a v případě potřeby je opětovně vyndávat ven.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: