Nabídka na spolupráci při tvorbě deníku

Pokud se dobře vyznáte ve sportovním odvětví a chtěli byste deník zdarma, neváhejte a kontaktujte mě e-mailem nebo po telefonu. Vytvořit deník je pro mě hračka, od Vás očekávám kontrolu, ujasnění specifik z daného sportu - např. jsou zde závody, nebo soutěže? Jak nejlépe zaznamenat výsledky? Je to zábava podílet se na tvorbě a jako poděkování obdržíte kompletní deník zdarma. Od Vás očekávám opravdu dobré znalosti z určitého sportu, spolupráci po e-mailu (někdy pro rychlejší úpravy po telefonu) a zveřejnění na sociálních sítích. 

Dostupnost Skladem
1 Kč
Nabídka na spolupráci při tvorbě deníku

Zaujaly vás naše deníky? Rádi byste je pořídili pro svého potomka, jenž sportuje, nebo pro své svěřence, které s pečlivostí a láskou trénujete? To je skvělá zpráva. 

Máte ale ten problém, že jste po prozkoumání naší nabídky sportovních deníků nenašli deník pro odvětví, kterému se vaše děti věnují? Nebojte, to rozhodně není důvod k panice!

Pro ty z vás zde máme opravdu jedinečnou a skvělou nabídku, kterou jinde nenajdete!

Tvořte s námi!

Touto nabídkou je možnost, abyste se spolu se mnou podíleli na tvorbě nového a naprosto unikátního sportovního deníku v tom sportovním odvětví, které jste v nabídce nenalezli, a ve kterém se orientujete. Ať už proto, že jste rodičem dítěte, které se danému sportu intenzivně věnuje, a nebo proto, že jste jejich trenérem, případně v daném sportu sami závodíte.

Jen důležitá poznámka na okraj, tato nabídka neplatí pro tvorbu deníků z těch sportovních odvětví, které jsme již na trh uvedli - tedy kromě varianty pro vaše chlapce. 

Vytvoření designu nového sportovního deníku je naprosto jednoduché, protože systém je již vytvořen a to jediné, co budu potřebovat od vás, je poznat všechny nezbytné detaily, které jsou s tímto konkrétním sportem spojené. Vše ostatní již zařídíme my.

Deník zdarma? Skvělé!

Jako poděkování za pomoc s vytvořením tohoto nového deníku vám tento pošlu úplně zdarma a zároveň vás pak poprosím o to, abyste tento náš deník zveřejnili na vašich sociálních sítích a udělali mi tímto způsobem náležitou reklamu. To zní přece jako opravdu dobrý obchod a zajímavá nabídka, co říkáte?

Pokud vás tato naše nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se mi. Nepropásněte tuto jedinečnou šanci získat zbrusu nový a jedinečný sportovní deník s tématikou vašeho oblíbeného sportu, jenž můžete získat úplně zdarma. Stačí, když zkontrolujete prvotní návrhy, fotografie, tabulky a případně vše doplníte o další specifika z daného sportu. Vše spolu vyřídíme prostřednictvím emailu a po telefonu.

V nejbližší době plánuji oslovit někoho, kdo se vyzná v těchto sportovních odvětvích, abych mohla připravit sportovní deníky i pro ně: akvabely, gymnastický aerobik, tanec, moderní tanec, plavání, tenis, golf, lyžování, biatlon a mnoho dalších. 

Pokud se některému z těchto sportů věnujete a máte zájem pomoci mi s tvorbou nového deníku, který pak ode mě zdarma získáte, neváhejte a napište mi email. Nebo mi můžete rovnou i zavolat!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: