Nenašli jste zde svůj sport?

Pokud jste nenašli odvětví sportu, které jste hledali, mám pro vás opravdu skvělou nabídku!

Pokud jste zde nenašli sportovní odvětví, kterému se váš potomek, případně vaši svěřenci věnují, neváhejte a kontaktujte mě. Společně s vámi pro ně připravím originální produkt na míru - přímo a jen pro ně!

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

12
112
Návrh bez názvu (21)
1 Kč

Pokud se dobře vyznáte ve sportovním odvětví a chtěli byste deník zdarma, neváhejte a kontaktujte mě e-mailem...

67

 

Rozhodnete-li se, že máte zájem o to, abych pro vás vytvořila sportovní deník na míru, případně pak omalovánky či sešit, stačí, když se mi ozvete po emailu nebo telefonicky a já pro vás připravím návrh.

Vše je naprosto jednoduché, jelikož systém tvorby našich produktů je již vytvořen a od vás budu potřebovat pouze základní informace o daném sportovním odvětví, ve kterém se vyznáte, ať už proto, že jste rodičem, trenérem, nebo daný sport sami provozujete.

Po vytvoření návrhu vám jej pošlu ke schválení, zda je vše v pořádku a poté pro vás daný produkt vytiskneme. Jako poděkování za vaši pomoc vám tento produkt pak zašlu zcela zdarma!

Od vás budu jen chtít, abyste zveřejněním mého produktu na vašich sociálních sítích, mu udělali náležitou reklamu. Není to super nabídka? Neváhejte a ozvěte se mi, ať nepropásnete svou šanci! Budu se na vás těšit!